Water Slot Machine
| Material | Mild Steel |
| Voltage | 380 V |
| Machine Height | 1500 mm |
| Total Power | 3 Kw |
| Air Pressure | 6-8 Bar |
| Air Consumption | 65 Lt./min |
| Machine Length | 1110 mm |
| Machine Width | 960 mm |
| Machine Weight | 227 Kg |
| Number Of Axis | 3 |

We are successfully engaged in providing a wide gamut of Three Axis Water Slot Machine.


