Upvc Double Head Welding Machine
| Weight | 950 kg |
| Usage/Application | Commercial |
| Automation Grade | Automatic |
| Power Source | Electric |
| Operation Type | PPVC welding machine |
| Frequency | 50-60 Hz |
| Voltage | 220-240V |
| Country of Origin | Made in India |
| Phase | 1 Phase |

We are engaged in offering a wide range of Upvc Double Head Welding Machine to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.



