Three Head Welding Machine
| Usage/Application | Commercial |
| Rated Input Power Capacity | 3.5 kW |
| Country of Origin | Made in India |
| Phase | Three Phase |
| Voltage | 440 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Number of Head | Three Head |
| Operation Air Pressure | 8 MPa |

We are a manufacturer of this Product, we provide this product, and product quality is too good.


