Single Head Manual UPVC Cutting Machine
| Usage/Application | Industrial |
| Brand | Atlas |
| Material | Mild Steel |
| Capacity | 50 windows/day |
| Frequency | 50 Hz |
| Power Voltage | 220 V |
| Country of Origin | Made in India |
| Weight | 120 kg |
| Number Of Head | Single Head |

We are engaged in offering a wide range of Single Head Manual UPVC Cutting Machine to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.



