Portable UPVC Corner Welding Machine
| Power | 4 KW |
| Power Source | Electric |
| Phase | Single Phase |
| Operation Type | Manual |
| Usage/Application | Industrial |
| Voltage | 240 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Output Current | 100-200 A, 0-100 A |
| Country of Origin | Made in India |

We are a manufacturer of this Product, we provide this product, and product quality is too good.


