Aluminium Copy Router Machine
| Material | MS |
| Air Pressure | 7 Bar |
| Brand | Atlas |
| Frequency | 50 Hz |
| Usage/Application | Commercial |
| Voltage | 220 V |
| Weight | 90kg |
| Country of Origin | Made in India |

A Machine Designed to cut key hole in aluminium. For proper jointing and hardware fixing. Work with pneumatic system by changing daily we can make different type of holes.


