UPVC Portable Welding Machine
| Power | 4 KW |
| Power Source | Electric |
| Phase | Single Phase |
| Operation Type | Manual |
| Usage/Application | Industrial |
| Voltage | 440 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Output Current | 100-200 A |

We are engaged in offering a wide range of UPVC Portable Welding Machine to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.


